Evcil Hayvan Dostunuzla Artık Rahatça Seyahat Edebileceksiniz

23.07.2016 10:58

BlaBlaCar uygulamasıyla artık patili dostlarımızla yolculuk mümkün...

22 ülkeden 30 milyon üyesi ile birçok insanın seyahat anlayışını değiştiren yolculuk paylaşım uygulaması BlaBlaCar, seyahat sırasında evcil hayvan kabul eden sürücüler sayesinde, evcil hayvan sahipleri için tüylü dostlarıyla seyahat etmenin zorluklarını ve stresini ortadan kaldırarak yolculuğu çok daha kolay ve konforlu hale getiriyor. Evcil hayvan sahipleri bu sayede dostlarıyla birlikte aynı araç içerisinde şehirlerarası yolculuk yapmanın keyfini sürüyor.

BlaBlaCar uygulamasına ya da web sitesine girdikten sonra yolcular yolculuk yapacakları tarihi ve gidecekleri yeri seçiyor. Ardından karşılarına aynı yöne yolculuk etmek isteyen sürücüler çıkıyor. Kendi araçlarıyla yolculuk yapan üyeler ise profillerinde araçlarının modelini ekleyip yolculuğun detaylarını, araçtaki boş koltuk sayısını ve yolculuk ilanını belirtiyor.

Sistem kullanıcılarına, her yolculuk için koltuk başına bir masraf katkı payı öneriyor. Masraf katkı payı kar gözetmeden yol masrafının diğer yolcularla paylaşılmasına imkan verecek şekilde belirleniyor. Daha sonrasında ise sıra profilleri inceleyerek yol arkadaşının seçilmesine geliyor…
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

alaylılar:)
alaylılar:) 3702 kişi izledi