Bir Kutup Ayısının Hayatını Kurtarmak İster Misiniz?

24.07.2016 15:25

Kutup ayısı 'Pizza'nın kurtarılması için imza kampanyası başlatıldı...

Çin’de bulunan bir alışveriş merkezinin içerisindeki tema parkına hapsedilen Pizza isimli kutup ayısının tutsak hayatından kurtarılması için bir imza kampanyası başlatıldı.

Çin’in Guangcou şehrindeki Grandview Centre alışveriş merkezinin içinde yer alan Okyanus Tema Parkını ziyarete gelen kişilerin fotoğraf çekilmesi için küçük bir alana hapsedilen ‘Pizza’, dünyanın ‘yeni’ en mutsuz kutup ayısı olarak nitelendiriliyor. Alışveriş merkezi içerisindeki bir alanda tutulan Pizza’nın yanında 5 mors buzağı, 6 morina ve bir de kurt yer alıyor. Pizza ve arkadaşlarının yaşadıkları hapis hayatından kurtarılması için başlatılan imza kampanyasına yaklaşık olarak 400 bin hayvan sever katıldı.

Kampanyayı başlatan yardım kuruluşu olan Animals Asia, Pizza’nın ve arkadaşlarının ihtiyacı olan doğal hayat koşullarını sağlamak adına hiçbir girişimde bulunulmadığı belirtirken, tema parkın sahipleri kutup ayısının hapsedildiği bölümdeki yaşam koşullarında iyileşmeye gidildiğini savundu. Siz de başlatılan bu imza kampanyasına destek vererek Pizza ve arkadaşlarının doğal yaşama kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz…

http://www.animalsasia.org/uk/media/news/news-archive/this-chinese-mall-has-become-a-prison-for-animals.html

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3937 kişi izledi