ResQwalk İle Hayvanları Kurtarın

02.08.2016 09:56

ResQwalk isimli uygulama ile sahipsiz hayvanlara yardım edebilirsiniz...

ResQwalk isimli uygulama ile barınaktaki ya da sokaktaki hayvan dostlarımıza yardım etmek için yalnızca yürümemiz yeterli…

“Her yürüyüşünüzde bir hayvan kurtarın” sloganı ile yola çıkan bu uygulamayla ne kadar fazla yürürsek barınaktaki ya da sokaktaki hayvan dostlarımıza o kadar çok yardım etmiş oluyoruz. Uygulamayı kullanarak yollanan bağışlar sponsorlar tarafından karşılanarak sisteme kayıtlı olan barınaklar arasında paylaştırılıyor. Bu şekilde hem toplanan paranın nasıl paylaştırılacağına hem de toplam paranın miktarına etki edilebiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra yardım edeceğimiz barınağı seçiyor ve o barınağa toplam paradan pay kazandırmaya başlıyoruz. Barınağı seçmemizin ardından tek yapmamız gereken şey ise gücümüzün yettiğince ‘yürümek’. Tıpkı son dönemin en gözde oyunu Pokemon Go’da yaptığımız gibi. Pokemon Go tutkunları pokemon avına çıktıkları sırada arka planda uygulamayı açık bırakırlarsa bir yandan barınaklara bağış gitmesine de yardımcı olabilirler.

Günlük olarak 48 km yürüyüş sınırı koyan uygulamada konum hesabı dikkate alındığından kapalı alanlardaki yürüyüşlerimiz ne yazık ki sayılmıyor. 20 km/s hızı geçmememiz gerekirken bunun yanında dışarı da çıkmamız gerekiyor.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

alaylılar:)
alaylılar:) 3562 kişi izledi