Artı Veteriner Kliniğinde Ameliyatlı Bir Köpeğe Şiddet Uygulandı

03.08.2016 16:33

Kamera kayıtlarında bir klinik çalışanının hasta köpeğe şiddet uyguladığı tespit edildi...

İstanbul Levent’teki Artı Veteriner Kliniğinde kamera kayıtlarına yansıyan dehşet verici görüntülerd ameliyatlı bir köpeğin veteriner kliniği çalışanı tarafından kafasının demire vurulduğu, zorla sürüklendiği ve tekmelendiği tespit edildi.

İstanbul Levent’teki Artı Veteriner Kliniğinde ameliyatlı bir köpeğe uygulanan işkencenin görüntüleri sosyal medya üzerinde yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı. Hayvan severler tarafından büyük tepki gösterilen işkence görüntüleri veteriner kliniklerinin işleyişi ve güvenliği ile ilgili akıllara pek çok soru getirdi. Veteriner kliniği yetkilileri bir açıklama yaparak bu görüntüleri doğruladı ve “Görüntüler, burada yapmaya çalıştıklarımızın tam tersini yansıtıyor. Sizi temin ederiz ki yaşananların tekrar gerçekleşmemesi için ne gerekiyorsa yapacağız.” denildi.

İstanbul Veteriner Hekimler Odası’ndan ise konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Yaşanan benzer olaylarda ne gibi yaptırımların uygulandığı, veteriner kliniklerinin ne şekilde denetlendiği ve klinik çalışanlarının yetki ve sorumluluklarının ne olduğu gibi pek çok soru halen daha yanıt bekliyor…

https://www.youtube.com/watch?v=HAPhA0B7X04

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3889 kişi izledi