Dünyanın En Şanslı Kedisi 'Choupette' İle Tanışın

13.08.2016 15:40

Karl Lagerfeld'in kedisi Choupette'nin ihtişamlı yaşamı göz dolduruyor...

Dünyaca meşhur moda tasarımcısı Karl Lagerfeld’in Birman türü kedisi Choupette bir hayli ihtişamlı yaşantısı ile göz kamaştırıyor. Özel jetlerde seyahat eden ve top modellerle arkadaşlık eden 5 yaşındaki Choupette, son olarak ünlü model Gisele Bündchen ile Vogue dergisinin Brezilya edisyonunun kapağını süslemişti.

5 yaşındaki Choupette güne oldukça erken başlayanlardan. Her sabah saat 7’de dostu Karl Lagerfeld ile birlikte kahvaltı sofrasına oturuyor. Kaz ciğeri, karides kroket ve sudan oluşan kahvaltısı kendisine üç ayrı gümüş kapta servis ediliyor. Choupette’nin günlük yiyecekleri, şarküterisi de olan lüks çanta markası Goyard’dan. Minik Choupette, özel günlerde ise kuşkonmazlı tavuk ve havyar yemeyi tercih ediyor.

Şanslı Choupette’nin Marjorie ve Françoise isimli iki bakıcısı bulunuyor. Bakıcılarının görevi ise onu günde iki kez taramak ve ne yaptığını bir günlükte toplayarak dostu Lagerfeld’e rapor etmek. Choupette’nin 24 saat hizmetinde olan bir veteriner hekimi, bodguardı ve manikürcüsü de var. Kendisine ait 4 iPad’i olduğu söylenen bu minik pisiciğin hepsini kullanmayı çok iyi bildiği de kulaktan kulağa dolaşan dedikodular arasında… Ne diyelim, darısı sokakta yaşam mücadelesi veren tüm kedilerin başına…
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 3918 kişi izledi