Ebru Şancı'nın Şanslı Köpekleri

02.10.2016 12:17

Ebru Şancı, Fransa'ya giderken lüks villasını köpeklerine bıraktı...

Ebru Şancı, futbolcu eşiyle birlikte Montpellier’e yerleşmek zorunda kalınca lüks villasını köpeklerine bıraktı. Ebru Şancı “Köpeklerim Elizabeth, Spartacus, Ülker, Theodore, Dombili ve MaxiLopez’e her şey feda olsun” dedi.

Basında yer alan haberin ayrıntılarına göre Ebru Şancı’nın eşi, futbolcu Alpaslan Öztürk geçtiğimizz günlerde Eskişehirspor’dan Fransız Montpellier Herault takımına transfer oldu. Çiftin 2 ay sonra Montpellier’ye yerleşmesi gerekecek. İkiz kızlarına 7 aylık hamile olan Ebru Şancı “Doğumun ardından Fransa’ya yerleşeceğiz. 6 köpeğimizin nerede kalacağı konusunda endişeleniyorduk. Kararımızı verdik. Köpeklerimiz Bodrum’daki villamızda yaşayacaklar. Onlara Filipinli yardımcımız göz kulak” diye konuştu.

Ebru Şancı “Burayı satmak veya kiralamak varken neden köpeklerinize tahsis ettiniz?” gibi sorulara ise şu yanıtı verdi; “Onları bir barınağa bırakmak hiçbir zaman aklımın ucundan geçmedi.” Ebru Şancı, “Köpeklerim Elizabeth, Spartacus, Ülker, MaxiLopez, Dombili ve Theodore’a her şey feda olsun” dedi.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3753 kişi izledi