Minikler Hayvan Barınağını Ziyaret Etti

04.10.2016 14:17

Trakya Birlik İlkokulu öğrencileri Hayvanları Koruma Günü sebebiyle barınak ziyaret etti...

Trakya Birlik İlkokulu’nda öğrenim gören minik öğrenciler, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü sebebiyle Edirne Belediye Başkanlığı Veteriner İşleri Müdürlüğü Sokak Hayvanları Barınağı’nda yaşayan can dostlarını ziyaret.

Sokak hayvanlarının hayata tutunmaları ve yeni yuvalarını bulabilmeleri adına çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Edirne Belediye Başkanlığı Veteriner İşleri Müdürlüğü Sokak Hayvanları Barınağı, 4 Ekim tarihinde minik misafirlerini ağırladı. Trakya Birlik İlkokulu’ndan 3/A ve 3/B Sınıfı öğrencileri, Kipa Aile Kulübü sponsorluğunda Edirne Belediye Başkanlığı Veteriner İşleri Müdürlüğü Sokak Hayvanları Barınağı’nı ziyaret etti. Barınağı heyecanla ve büyük bir ilgiyle gezen minik öğrenciler, yavru kedi ve köpeklere özel ilgi gösterdi.

Yaralı ve hasta sokak hayvanlarının nasıl tedavi edildiği hakkında bilgi alan öğrenciler, sahipsiz sokak hayvanlarının bakıma muhtaç olduğunu ve insanların ilgisine ve sevgisine ihtiyaçları olduğunu dile getirerek, hayvanları koruma gününde yetkililerden ve vatandaşlardan tüm hayvanların korunmasını istediler.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi kopek huyları:)
kedi kopek huyları:) 3905 kişi izledi