Sahiplendiği Köpek Yavrusu Kurt Çıktı

12.10.2016 10:17

Köpeğinin sıra dışı davranışlarından şüphelenen adam duydukları karşısında şoke oldu...

Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde bir köpek yavrusunu sahiplenen adam gün geçtikçe köpeğinde bazı farklıklar hissetmeye başladı. Çünkü o bir köpek değildi…

Arizona eyaletinde bir kişi kapıda yazan ‘ücretsiz köpek’ tabelasını görünce kapıyı çalmaya karar verdi. Kapıyı açan kişiye ilan için geldiğini söyleyip ilanda bahsedilen köpeği görmek istedi. Ve o da ne! Kendisine bakan bu bal gözlü yavru köpeğe vuruldu ve onu sahiplenerek evine götürmeye karar verdi. Fakat adamın Neon ismini verdiği köpek sürekli bir yolunu bulup evden kaçmayı başarıyordu ve komşunun köpekleriyle oynamak istiyordu. Sahibi hariç diğer insanlarla da anlaşmayan Neon’un kimsenin anlayamadığı tuhaf bir dürtüsü vardı. Sahibi Neon’un bu gizemli davranışlarını açığa çıkarmak için onu bir barınağa götürmeye karar verdi.

Barınak görevlisi ise ona, “Bunun bir kurt olduğunu biliyorsun değil mi?” deyince adam çok şaşırdı ancak kafasında da artık bazı şeyler oturmaya başladı. Çünkü Neon evcil yaşama adapte olmak için uğraşan vahşi bir kurttu ve içindeki güdü bu yaşama alışmasına izin vermiyordu. Bal rengi gözleri ve parlak kürküyle o güzeller güzeli vahşi bir kurttu.

Neon’un sahibi, onu kurt arkadaşlarının olduğu bir barınağa bırakmayı zor da olsa kabul etti. Neon artık diğer kurt arkadaşları ile birlikte mutluluğa kavuşuyor.

Kaynak:


http://www.boredpanda.com/not-puppy-dog-wolf/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi egitilir mi? :)
kedi egitilir mi? :) 3625 kişi izledi