Köpeğini Seven Tüyüne Katlanır

12.10.2016 14:32

Amerikalı Tyson Walter, katlanmamayı tercih edenlerden...

Evinde bir kedi ya da köpek ile yaşayan herkes bilir ki hayvan dostlarımız tüy dökebilirler. Ancak bu durumdan rahatsızlık duyan Amerikalı Tyson Walter, evine bir elektrikli süpürge almak yerine köpekler için bir mayo tasarlamış.

Evde hayvan dostları ile yaşayanlar bilir, çoğu zaman dostumuzun tüyleri her yerdedir. Amerikalı Tyson Walters, Saint Bernard türü bir köpek ile beraber yaşadığını söylüyor. Onun köpek dostu da her kedi köpek gibi tüy döküyor. Ancak Walters, onun bir hayvan olduğunu unutarak tüy dökmesinin de normal bir durum olduğunu kabullenmeyip, buna oldukça enteresan bir yöntem ile engel olmaya çalışmış. Mamasını değiştirmek ya da evini biraz daha sık temizlemek yerine bu iş için kimsenin aklına gelmeyecek bir ürün tasarlamaya karar vermiş.

Walters, yememiş içmemiş ve bu ürüne tam 4 senesini harcamış. Ortaya çıkan ürün ise 80’lerin aerobik kıyafetlerine benzeyen bir tulum… Biz bu ürün içerisinde köpek dostlarımız nasıl kendilerini yalar, nasıl özgürce hareket eder diye düşünürken Walters bu ürünün gayet sağlıklı ve rahat olduğunu iddia ediyor. Üstelik kendisi bu ürünün bizzat satışını da üstlenmiş durumda… Biz bu ilginç ürünü pek de beğendiğimizi söyleyemiyoruz. Kararı ise siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz…
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3689 kişi izledi