Hindistan'da Hırsızlar Bir İneği Kaçırdı

13.10.2016 11:45

İlginç olay, güvenlik kamerasına yakalandı...

Sokaktan otomobil ile insan kaçırma görüntülerine izlediğimiz Hollywood filmlerinden aşinayız. Peki, bir ineğin güpegündüz sokaktan bir araca bindirilerek kaçırıldığını söylesek buna inanır mıydınız?

Hindistan’da inekler herkesin bildiği üzere kutsal kabul edilen hayvanlardır. Bunun sebeple Hindistan sokaklarında pek çok inek insanlar arasında özgürce dolaşır. Hatta bu ineklerin trafikte geç saatlerde tehlike arz etmemesi için geçtiğimiz günlerde boynuzlarına reflektör takıldığının haberini de vermiştik. Bu defa da Hindistan’dan film gibi bir ‘inek kaçırma’ haberiyle karşınızdayız.

Hindistan’ın Gujarat eyaletinin arka sokaklarından birinde hırsızlar gözlerine bir ineği kestiriyorlar. Diğer ineklerin cüssesi otomobile sokulmaya uygun olmadığından aralarından daha küçüğünü yakalayıp arka kapıyı açarak otomobilin koltuğuna bindiriyorlar. Güvenlik kameralarına takılan olay, polislerin hırsızları teşhis etmesi sonucunda çözülüyor çözülmesine de ne yazık ki inek geri gelmiyor. Hırsızların sokaktan çaldıkları ineği çoktan satmış oldukları tespit ediliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=XD6JT59TQ_s
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

alaylılar:)
alaylılar:) 3635 kişi izledi