Ömür Gedik Hayvanseverlerle Buluştu

15.10.2016 14:50

HAÇİKO derneği kurucusu Ömür Gedik, "1 Pati 1" Aşk projesi kapsamında hayvan dostları ile bir araya geldi...

Ömür Gedik, Bursa’nın Nilüfer Belediyesi desteğiyle düzenlenen “1 Pati 1 Aşk” projesi kapsamında hayvan dostlarımız ile bir araya geldi.

Nilüfer Belediyesi, Proje Sanat Atölyesi ve Korupark AVM işbirliği ile hayata geçirilen “1 Pati 1 Aşk” projesi kapsamında düzenlenen söyleşiye, HAÇİKO Derneği Başkanı Ömür Gedik davet edildi. “Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği” (HAÇİKO) kurucusu Ömür Gedik, proje dahilinde alınan mamaları sokak hayvanlarına dağıtılması adına gönüllülere teslim etti.

5 seneyi aşkın süredir HAÇİKO Derneği olarak sokak hayvanları için projeler düzenlediklerini kaydeden Gedik, “Sokak hayvanlarına yardım için herkes kendince bir şeyler yapabilir. Onların varlığına duyarsız kalarak görmezden gelmeyelim. Sahipsiz sokak hayvanları artık ne yazık ki çöplerden de beslenemiyorlar ve çoğunlukla aç kalıyorlar. Onlara birer canlı olduklarını bilerek bakalım. Nilüfer Belediyesi’nin çalışmalarını sürekli olarak takip ediyorum. Sahipsiz sokak hayvanlarına yardım için duyarlı çalışmalar yürütüyorlar fakat Bursalı hayvan dostları bu kentte de doğal bir yaşam parkı istiyorlar” dedi.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 3988 kişi izledi