Denediği Pantolondan Yarasa Çıktı

22.10.2016 12:54

Bir kadın, alışveriş merkezinde denediği pantolondan yarası çıkması üzerine suç duyurusunda bulundu...

İstanbul Levent’te bulunan Kanyon alışveriş merkezinde pantolon almak için bir mağazaya giren müşterinin denediği pantolondan yarasa çıktı.

Fransa’da yaşamını sürdüren ve bir süreliğine tatil için İstanbul’a gelen kimya yüksek mühendisi Prof. Emine Celine Cotton, eşi ile birlikte alışveriş yapmak için 13 Ekim tarihinde Levent’te bulunan Kanyon Alışveriş Merkezi’ne gitti. Alışveriş merkezinde bulunan ünlü bir arkanın mağazasına giren Cotton, beğendiği pantolonu denemek isterken, içeride saklanmış olan yarasaya temas etti. “Yarasalardan solunum yolu ile de kuduz bulaşabilir” diyen profesör, psikolojisinin bozulduğunu belirterek suç duyurusunda bulundu.

Yaşanan bu ilginç olaydan kimin sorumlu olduğu konusunda bir türlü anlaşamadıklarını anlatan Cotton, “İlk müdahaleyi alışveriş merkezi bünyesinde çalışan doktor ve hemşire yaptı. Doktor bana, yarasadan kuduz bulaşmayacağını söyledi. Bir durum tespit raporu hazırlandı, alışveriş merkezi görevlisiyle hastaneye gittik. Enfeksiyon kuduz bölümünün bulunduğu bir başka hastaneye yönlendirildik. Doktor, ateşim çıkar ve midem bulanırsa tekrar gelmemi söyledi. AVM’nin birçok noktasına ve olaya maruz kaldığım mağazaya uyarıcı levhalar takılmadığı müddetçe de bu olayın arkasında duracağım” ifadelerini kullandı.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3772 kişi izledi