Alişan Bir Yavru Kedinin Hayatını Kurtardı

25.10.2016 16:02

Ünlü şarkıcı Alişan, arabasının egzozuna saklanan yavru kediyi annesine kavuşturdu...

Ünlü şarkıcı Alişan aracının egzoz boşluğuna yanlışlıkla giren kedi yavrusunu kurtarıp videosunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Meşhur şarkıcı Alişan, kış mevsiminin dondurucu soğuklarında ısınmak ve hayatta kalmak adına araçların özellikle motor bölümlerine giren sokak hayvanları için dikkatli olunması konusunda uyarılarda bulunduğu videoyu sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Aracının egzoz boşluğunda bir yavru kedi olduğunu fark eden Alişan, yavru kediyi araçtan çıkarmasının ardından olayı anlatan bir video çekerek, herkesin bu konuda çok dikkatli olması gerektiğinin altını çizdi.

Alişan, paylaştığı videonun açıklama bölümüne ise; “Minicik bir bebek ve muhtemelen arabamın egzoz boşluğuna girmiş annesi ve onu orada doğurmuş. Bütün gece aradık ve annesi çıkıncaya kadar alamadık çünkü annelik içgüdüsüyle yavrusuna zarar vereceğiz endişesiyle bize saldırdı. Anneyi uzaklaştırdıktan sonra çıkarabildik yavruyu. Anne her yerde anne işte… Yavru şimdi annesinin yanında ve çok şükür sağlığı yerinde… Ne olur arabası olan herkes dikkat etsin havalar soğumaya başladı ve sokak hayvanları sıcak diye arabalara sığınıyorlar…” yazarak hayranlarını uyardı.

https://www.youtube.com/watch?v=SFeNpvS7d2o

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3767 kişi izledi