Gözünü Kaybeden Tommy Artık Emin Ellerde

28.10.2016 09:51

Hayvanlara yapılan işkencelerin ardı arkası kesilmiyor...

Tommy ismindeki bu güzel kedicik, vicdan yoksunu acımasız insanlar tarafından kafasına asit dökülmesi sonucunda ne yazık ki bir gözünü kaybetti… Neyse ki, acı içinde geçirdiği bir gününü zar zor hayatta kalarak tamamlayan zavallı kedicik, iyi kalpli bir kadın tarafından bulunup apar topar bir veteriner kliniğine ulaştırıldı götürüldü.

Görünüşe göre gittikleri veteriner hekim de ne yaptığını bilmiyordu ve kediye bazı antibiyotikler verilmesinin ardından testler yapıldı. En sonunda ise zavallı kedinin yaşamının son verilmesine karar verildi… İyi kalpli kadın ise veteriner hekimin bu kararına karşı çıkarak, fiziksel engeli olan, hasta, yaşlı veya istismara uğramış, sevgiye muhtaç kedilere ikinci bir yaşam sunan bir barınakla iletişime geçti. Ağrı kesicilerin ve verilen diğer ilaçların yarayı iyileştirmek için yeterli olmadığını gören veteriner hekimler, Tommy’nin bir deri ameliyatı geçirmesi gerektiğine karar verdiler.

Tommy isimli bu sevimli kediciğin dostane tavırları hayatına mal olmuş olsa da, o insanları sevmekten ve onlara sonsuz bir güven duymaktan asla vazgeçmedi… Artık Tommy, bakıma muhtaç hayvanlara hayat boyu hizmet sunan bir bakımevinde ve güvenilir ellerde…
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3627 kişi izledi