Köpekten Gurme Mi Olurmuş Demeyin!

30.10.2016 10:16

Popeye isimli bu sevimli köpek, sizden daha fazla restoran ziyaret etmiş olabilir...

Sokakta bir deri bir kemik kalmış, açlıktan neredeyse ölmek üzere haldeyken bulunan ve sahiplenilen Popeye isimli köpek, insan dostları ile beraber şehirdeki tüm restoranlara tek tek gidiyor.

Ivy Diep isimli bir hayvan dostu, Popeye isimli köpeği sokakta bulduğunda 2014 senesinin Ocak ayıydı... Ivy, o dönem bir yaşında olan Popeye’nin sahibini bulmak için çok uğraşsa da çabaların tümü sonuçsuz kaldı. Ve sonunda başka çare kalmadığı için eşi ile birlikte Popeye’yi sahiplenmeye karar verdiler. Ivy Diep ve eşi, kendilerine ait bit aile restoranı işleten bir çift. Sonradan ailenin üyesi olan Popeye’ye de bu yemeyi ve içmeyi seven çifte kolay uyum sağlamış gibi görünüyor. Gittikleri ‘hayvan dostu’ restoranlara köpeklerini de götürmeyi ihmal etmeyen çift, bu ziyaretler boyunca, Popeye’nin gerçekten de çok mutlu olduğunu fark ettiklerini belirtiyorlar.

Köpeklerinin restoranlara olan bu düşkünlüğünü fark eden çift bir instagram hesabı açarak orada fotoğraflarını paylaşmaya başladılar. Bu hesapta, Los Angeles’ın pek çok restoranında bulunmuş Popeye’nin yemek masalarında çekilmiş fotoğrafları var. Popoye’nin yüzüne baktığınız zaman onun gerçek bir gurme gibi göründüğünü düşünebilirsiniz. Fakat Popeye yemeklere sanıldığı kadar meraklı değil. O yalnızca ailesi ile beraber aynı sofrada zaman geçirmeyi seviyor… Popeye’nin birbirinden sevimli fotoğraflarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz…

https://www.instagram.com/popeyethefoodie/?hl=en
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi kopek huyları:)
kedi kopek huyları:) 3646 kişi izledi