Hayvanlar Seçimini Çoktan Yaptı

08.11.2016 10:57

Tüm dünya gibi hayvanlar aleminde de gözler başkanlık seçimlerinde...

Amerika’nın hatta belki de dünyanın yakın gelecekteki kaderi bu akşam belirleniyor. Tüm dünyada olduğu gibi bizim ülkemizde de gözler Amerika başkanlık seçimlerinde… Tüm dünyadaki insanlar, hatta belki de hayvanlar seçim sonuçlarının gelmesini heyecanla bekliyor. Evet, yanlış okumadınız, hayvanlar aleminde de gözler başkanlık seçimlerinde!

Rusya’nın Sibirya bölgesinde bulunan bir hayvanat bahçesinde yaşamını süren ayı Felix ve kaplan Yunona da seçimini yaptı. Sibirya’da yer alan bir hayvanat bahçesindeki hayvanların önüne Amerika Birleşik Devletleri’nin iki başkan adayının fotoğrafları ve isimleri olan kabaklar konuldu. Bir süre için kararsız kalan hayvan dostlarımız uzun koklamalar sonucunda nihayet kararını verdi. 4 yaşında dişi bir kaplan olan Yunona, önüne konulan kabaklardan üzerinde Hillary Clinton’ın resmi olan kabağı seçti. Erkek bir kutup ayısı olan Felix ise önüne konulan kabaklardan üzerinde Donald Trump’ın fotoğrafı bulunan kabağı seçti.

Hayvanlar dünyasında durumlar böyle… Felix ve Yunona çoktan seçimlerini yaptılar, bakalım başkanlığı hangi aday kazanacak?
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3647 kişi izledi