Ömür Gedik Kürk Satın Alan Sibel Can'a Mesaj Gönderdi

09.11.2016 11:15

40 bin TL değerinde bir kürk satın alan Sibel Can'a hayvan severler tepki gösterdi...

Ünlü köşe yazarı, sanatçı ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik, geçtiğimiz günlerde kürk satın alması ile gündeme gelen ve hayvan severler tarafından tepki gören Sibel Can’a mesaj gönderdi.

Aynı zamanda HAÇİKO derneği başkanı da olan Ömür Gedik, derneğin tüm gelirini sahipsiz sokak hayvanları yararına kullanılmak üzere hazırladığı masa takviminin tanıtım gününde Sibel Can’a bir mesaj gönderdi. Ömür Gedik’in ev sahipliğinde geçtiğimiz akşam Şişli’de bulunan İstanbul Marriott Hotel’de gerçekleştirilen tanıtıma oyuncu Cansel Elçin de katıldı. Gecede, felç geçirmiş iki kedi ile yakinen ilgilenen Elçin, “İnsanların savunmasız hayvanlara yaptığı işkence ve öldürme olaylarını aklım almıyor. Umarım tüm insanlar bilinçli bir şekilde canlıların iyi birer yaşam sürmeleri için ellerinde geleni yaparlar” dedi.

Sibel Can’ın 40.000 TL değerinde bir kürk satın aldığı yönündeki haberlere Ömür Gedik sessiz kalmadı. Gedik, “Sibel Can biz hayvan severlerin tepkisinden korktu ve kürk meselesinin asılsız olduğunu açıkladı. Sibel’i çok severim. Fakat o da Bülent Hanım (Bülent Ersoy) gibi bizlerin yanımızda olup, hayvanların korunması ile ilgili açıklama yapmalı” şeklinde konuştu.

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3774 kişi izledi