Sevimli Minik Vampir Monkey İle Tanışın!

13.11.2016 12:47

Görenler dişlerinin gerçek olduğuna inanamıyor...

Cadılar bayramı filmlerinden fırlamış, biraz da Drakula’yı andıran sevimli kedi dostumuz Monkey ve onun çok sevgili ailesi ile tanışma hikayesini okuyacaksınız…

Nicole Rienzie, arabasıyla evine dönmekte olduğu sırada yol üzerinde bir karartı gördü ve ona çarpmamak için arabasını durdurdu. Arabadan indiği zaman gördüğü siyah, minik, bakımsız ve karnı epeydir aç kalmış bir kedicikti. Rienzie, ilk başta bu sevimli pisiciğe bir ev bulmaya çalıştı ancak sonrasında ondan ayrılamadı.

Rienzie, Monkey ismini verdiği sevimli kedisi ile beraber yaşamaya başladıktan sonra onun bir hayli farklı bir kedi olduğunu fark etti. Çünkü dişleri her gün git gide olması gerekenden daha çok fazla uzuyordu. Kediciğin dişleri bir süre sonra öyle çok büyüdü ki Monkey artık tam anlamıyla bir vampiri andırıyordu. Rienzie bu durumdan endişelenerek onu bir veteriner kliniğine götürdü. Ancak gittikleri veteriner hekim, Rienzie’nin endişelenmemesi gerektiğini ve nadir de olsa bazı kedilerde böyle bir durum olabileceğini söyledi. Rienzie ise bu sıra dışı durumla ilgili olarak “Monkey’in fotoğraflarını gören kişiler çoğu zaman dişlerini sahte zannediyor.” diyor ve ekliyor; “Çoğu insan fotoğrafların photoshop olduğunu zannediyor ve neden böyle olduğunu merak ediyor .”

Kaynak:


http://www.boredpanda.com/black-cat-vampire-teeth-monkey/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3789 kişi izledi