Anne Karnındaki Bebeği Kurtaran Kahraman Köpek Lola

16.11.2016 17:07

Anne Jade kahraman köpeğine minnettar...

Bebeğine 33 haftalık hamile olan Jade Ambrose, bir gece yarısı uyurken köpeği Lola’nın havlama sesi ile uyandı. İlk başta köpeğinin sokaktan gelen seslere havladığını düşünen Ambrose, tuvalete gitmek için ayağa kalktınca kanaması olduğunu fark etti. Hemen hastaneye doğru yola çıkan Ambrose’a doktorlar düşük tehlikesi geçirmekte olduğunu söyledi. 8 hafta sonra çocuğunu sağlıklı bir şekilde kucağına alan Ambrose köpeği Lola’ya minnettar olduğunu söylüyor.

Jade Ambrose o gece başından geçenleri şu kelimelerle anlatıyor; ” O gece Lola’nın havlamasını duyarak uyandım ve ilk önce dışarıya havlıyor zannettim ancak daha sonrasında bana havladığını fark ettim. O esnada tuvalete gitmek için ayağa kalktığımda kanamam olduğunu fark ettim ve acilen hastaneye gittik. Doktorlar bana eğer biraz daha geç kalınsaydı bebeğimi düşüreceğimi söylediler.”

Ambrose sözlerine şöyle devam ediyor; ”Eğer köpeğim Lola havlayıp beni uyandırmamış olsaydı o gece bebeğimi kaybedecektim çünkü hiçbir ağrı ya da acı hissetmemiştim. Hastaneye gittiğimizde doktorlar bana düşük tehlikesi geçirdiğimi söylediler. O gün eve bebeğim olmadan geri dönebilirdim. Doktorlar düşüğü önlemek için bebeği anne karnında tutmaları gerektiğini söylediler ve 8 hafta hastanede yatmamın ardından Oliver’ı sezaryen ile doğurdum.”

Jade Ambrose’ın en büyük isteği ise şuan 11 haftalık olan oğlu ve köpeği Lola’yı bahçede oynarken görmek.

Kaynak:


http://www.liftable.com/ashleysexton/barking-dog-wakes-up-pregnant-mom-then-she-goes-to-restroom-and-finds-blood-everywhere/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3837 kişi izledi