Teşekkürler Soma 301 Personeli!

19.11.2016 18:27

İzmir’de bir kedi yavrularını vapurda dünyaya getirdi...

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yeni yolcu gemilerinden bir tanesi olan Soma 301, ilginç bir patili olaya ev sahipliği yaptı.

Bebeklerini güvenli bir alanda dünyaya getirmek için kendine bir yer arayan hamile anne kedi, gece saatlerinde devam eden temizlik sırasında Bostanlı İskelesi’nde bulunan gemiye gizlice girerek koltuklardan birine yerleşti. “Davetsiz misafiri” karşılarında görünce oldukça şaşıran gemi personeli, hamile kedinin doğum yapmak üzere olduğunu anlayınca uzaktan takibe başladı.

Soma 301 personeli, bir süre sonra beş sevimli yavrunun dünyaya gelişine şahit oldu. Bebeklerini emziren anne kedi, sabah saatlerinde ilk sefer öncesine kadar bulunduğu yerden kıpırdamayınca, İZDENİZ personelince bulundukları alan şeritle kapatılarak uyarıcı bir işaret konuldu. Böylece yeni dünyaya gelmiş yavrular sefer sırasında da rahatça beslenebildiler. Geminin yolcuları ise bir yandan anne kedi ve bebeklerini ilgiyle izlerken bir yandan da duyarlı davranışları sebebiyle İZDENİZ çalışanlarına teşekkür etti. Beş yavru ve anne kedi, daha sonrasında sağlık kontrollerinin yapılması adına Karşıyaka Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü personellerine teslim edildi.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3781 kişi izledi