Ceviz Son Yürüyüşüne Yüzlerce Kişi İle Birlikte Çıktı

24.11.2016 16:37

Gözlerinizi yaşartacak bir veda hikayesi...

18 yaşında yaşlı bir İngiliz tazısı olan Ceviz, insan dostu Mark Woods ile henüz yavruyken tanışmıştı. Bolca mutluluk ve bolca sevgi ile geçen 18 senenin ardından Woods zor bir karar vermek zorunda kaldı.

Ceviz oldukça hastalanmıştı ve çok acı çekiyordu. Bu acıların dinmesi için veteriner hekimler, ona Ceviz’i uyutmaktan başka bir seçenek sunamamışlardı. Woods, bu zor kararı verdi fakat aldığı karar yalnızca bu değildi. Woods bir başka karar daha aldı ve eski dostu Ceviz için, onun çok sevdiği sahilde bir uğurlama yürüyüşü düzenlemeye karar verdi. Sosyal medyadan bu kararını duyuran Woods, diğer köpek sahiplerini de bu uğurlamaya davet etti. Ve 12 Kasım Cumartesi günü yüzlerce insan yaşlı Ceviz için onun çok sevdiği sahilde toplandı.

Ceviz çok sevdiği bu sahile son kez geldiğinde kumlara bastı. Bir zamanlar koşup oynadığı o sahilde artık adım atacak dahi hali kalmamıştı. Dostu Woods, onu kucakladı ve son kez birlikte deniz kenarına kadar gittiler. Ailesi ve yeni dostları ile birlikte deniz kenarında durdular, battaniyenin içerisinden sarkan minik patilerini son kez suya değdirdi.

Akşam saatlerinde Ceviz’in insan dostu Woods sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Mark Woods uğurlamaya katılan herkese teşekkür etti ve çok sevdiği arkadaşı Ceviz’in saat 11:00 sularında hayata gözlerini yumduğunu duyurdu.

Kaynak:

https://www.thedodo.com/dog-takes-final-walk-2093338511.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 4065 kişi izledi