Kalbimdeki Deniz Set Ekibinden Örnek Davranış

04.12.2016 15:08

Ekip, ısınmak için sete sığınan minik sokak hayvanlarına bir kedi evi yaptı...

Kalbimdeki Deniz dizi ekibi, hava sıcaklıklarının iyiden iyiye düştüğü bu günlerde sokaktaki kedilerini unutmayarak dizi çekimlerinin gerçekleştirildiği evin bahçesine “Kalbimdeki Kedi Evi” ismini verdikleri büyük bir kedi evi yaptılar.

Hava sıcaklıklarının düşmesi ile sete ısınmak için sığınan pek çok kediye ev sahipliği yapan “Kalbimdeki Deniz” set çalışanları, set olmadığı zamanlarda hayvanlar için barınacakları sıcak bir yuva yapmak adına harekete geçti. Çengelköy’de çekimlerin devam ettiği evin bahçesine büyük bir kedi evi inşa eden ekip bu eve “Kalbimdeki Kedi Evi” ismini verdi. Tüm oyuncuların ve set ekibinin emek vererek birlikte inşa ettikleri kedi evinin açılışını da yapan ekip, adet olduğu gibi kurdele kesmeyi ihmal etmedi.

“Kalbimdeki Kedi Evi”nin odalarının adları da en az evin kendisi kadar ilgi çekici. Repo, Kaşe, Telsiz gibi set terimleri ile isimlendirilen kedi odalarına evin yeni ve minik sakinleri yerleşmeye vakit kaybetmeden başladı bile... Bu soğuk günlerde barınacak yer sıkıntısı çeken sokak havanlarını unutmamak gerektiğine dikkat çekmek isteyen Kalbimdeki Deniz ekibi, sahipsiz sokak hayvanlarına sıcak bir yuva kazandırmış olmanın da mutluluğunu yaşıyor.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3898 kişi izledi