Chunky Gördüğü İşkencelere Rağmen Sevmekten Vazgeçmiyor

19.12.2016 15:52

Kötü günler geride kaldı; Artık Chunky yuvasında sağlıklı ve mutlu bir köpek...

İlk olarak bu haberi sizlerle paylaşmakta bir hayli zorlandığımızı itiraf edelim… Fakat Chunky’nin bu içler acısı hikayesinin mutlaka anlatılması ve insanlara ulaştırılması gerek… Çünkü onun hikayesi minik bir canlının hayata ne denli güçlü tutunabileceğini ve başına ne gelirse gelsin sevmekten nasıl vazgeçilmediğini en güzel şekilde anlatarak insanlığa bir kez daha örnek oluyor…

Chunky, tek derdi hayatta kalmak olan ve kimseyi zararı dokunmayan minik bir köpek dostumuz. Fakat ne yazık ki kendilerine “insan” diyen birkaç canlı tarafından akla gelebilecek en kötü işkencelere maruz kalmış. RSPCA müfettişi Caroline Doe, Chunky’nin uğradığı işkenceler hakkında, “Bu hayatımda bu zamana kadar karşılaştığım en kötü vaka” yorumunu yapıyor. Doe, Chunky’nin bir grup genç tarafından kaçırıldığını, uyuşturucu madde içirildiğini, tekmelendiğini, yumruklandığının, boynunun kırılmaya çalışıldığını ve üzerine deodorant sıkılarak ateşe verildiğini anlatıyor. Doe, Chunky’nin yediği tekmeler sonucunda bacaklarının kırıldığını da belirtiyor.

Chunky isimli bu Chihuahua kırması sevimli köpeği, ölmek üzereyken bulan ve kurtaran insanlar, tüm bu kabusun geçtiğimiz sene yaşandığını söylüyor. Chunky o günden bu yana pek çok insanın kalbine dokunarak, hayvanlara uygulanan şiddettin ne denli korkunç boyutlara ulaşabileceğini bizlere bir kez daha gösteriyor. Yaşadıklarından ötürü artık biraz daha sinirli bir köpeğe dönüşmüş olsa da, bu günlerde Chunky insan dostları ile birlikte mutlu yuvasında hayatın tadını çıkarıyor.

Kaynak:

http://www.boredpanda.com/teenagers-break-legs-set-dog-fire-chunky/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3886 kişi izledi