Ahtapot Kedi Hidey Görenleri Şaşkına Çeviriyor

21.12.2016 13:27

İnsan dostu Alzheimer olan Hidey isimli kedicik, geçirdiği zor günleri atlatmaya çalışıyor...

Hepimizin aynaya baktığında kendini beğenmediği ve saçlarının ne yaparsa yapsın bir türlü şekle girmediği şanssız günleri oluyordur. Fakat Hidey isimli bu kedicik “kötü saç” olayını bir adım ileri taşımış durumda…

Amerika Birleşik Devletleri’nin Pensilvanya eyaletinde yaşamını sürdüren ve bir Alzheimer hastası olan Paul Russel isimli kişi, rahatsızlığından dolayı çok sevdiği kedi dostunu ihmal etmiş ve onun bakımını ne yazık ki uzun bir süre boyunca yapamamış. Yıllardır bu şekilde yaşayan kediciğin tüyleri o kadar fazla uzamış ki kedicik bu uzayan tüylerden ötürü adeta bir ahtapot kediye dönüşmüş.

Şükür ki iyi kalpli insanlar bu zavallı kediciği de bu halde bırakmamış, bir grup hayvan-sever tarafından kurtarılmasının ardından Hidey’nin tüyleri nihayet kesilmiş. Hidey isimli bu kediciğin fazlalık tüylerinden kurtulduğu andaki mutluluğu ve rahatlığı görenleri de sevindirmeye devam ediyor. Hidey’nin insan dostu Paul Russel’ın ise, kendi bakımını da yapamamasından dolayı huzurevine yerleştirilmiş olduğu belirtiliyor. Hidey ise halen hayvan severler tarafından koruma altında tutuluyor.

Kaynak:


https://www.thedodo.com/calico-cat-matted-fur-2157871011.html

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3674 kişi izledi