Kaputa Giren Kedi 20 Km Yolculuk Etti

22.12.2016 12:14

Aracınızı çalıştırmadan önce kaputa vurmayı ihmal etmeyin...

Kış geldi ve havalar artık iyiden iyiye soğudu. Sokaklarda açlık ve soğukla savaşarak yaşam mücadelesi veren patili dostlarımız için de zor günler başladı. Hepsi bir lokma yiyecek ya da sıcak bir sığınak bulabilmek adına hayatlarını tehlikeye atmayı dahi göze alabiliyor. Hayvanseverler olarak bizlere de onlara bu mücadelelerinde destek olabilmek adına önemli bir rol düşüyor. Hepimiz işe, yediklerimizden arta kalanları paylaşmakla ve soğuk havalarda aracımızı çalıştırmadan önce kaputa birkaç kez vurmakla başlayabiliriz. Az sonra hikayesini okuyacağınız minik hayatta kalma şansı olanlardan…

Bursa’da bir aracın motor kısmına ısınmak için giren kedi yavrusu araçla birlikte yaklaşık 20 kilometre yolculuk yaptı. Aracın sürücüsü evine gitmek için yola çıkmıştı ancak evine yakın bir benzinlikte lastiklerine hava basmak için otomobilinden inen sürücü, yavru bir kedinin tüylerinin kaputun arasından çıkmış olduğunu görünce şaşkınlığa uğradı.

Aracın sürücüsü Ersel Çoban, vakit kaybetmeden kaputu açarak yavru kediyi olduğu yerden çıkarmayı başardı. Korkup kaçan yavru kedi, kısa bir süre içinde tamamen gözden kayboldu. Ersel Çoban ise yaşadığı olayla ilgili olarak, “Artık havalar iyice soğudu. İyi ki kedinin içeride olduğunu erken fark ettim, kayışın oraya kadar inmemiş. Bundan sonrasında çok daha dikkatli olacağım” yorumunu yaptı.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3826 kişi izledi