Timokha'nın Dondurma Keyfi

02.01.2017 16:46

O da bizim gibi kışın geldiğini kabullenemiyor...

Kış geldi hepimiz mutsuzuz… Hatta belki de bazılarımız yazın bitmiş olduğunu kabul etmek bile istemiyor. Rusya’da sahibi tarafından görüntüleri paylaşılan bu minik pisicik de sanıyoruz ki aynı hisler içerisinde.

Hemcinsleri bir kutu yaş mama için sevinç çığlıkları atadursun, haberimiz kahramanı sevimli pati çok daha yüksek standartlı bir hayat tarzını benimsemiş durumda. Rusya’da kaydedilen videoda rahatına pek düşkün olduğu anlaşılan bu kedinin, sırt üstü yatarak elindeki dondurma külahını afiyetle yaladığı görülüyor. Patileri arasına sıkıştırdığı külahı ağzına götürdüğü görüntüler izleyenleri gülümsetiyor.

Dondurmanın son damlasına kadar yalamaya devam eden pisiciğin keyfi dakikalarca devam ediyor. Sahibi ise kedisinin görüntülerini en yalın dille “Timokha’nın Dondurma Keyfi” başlığıyla yayınlamış. Görüntüler kısa süre içinde pek çok insan tarafından paylaşıldı bile... Hislerimize tercüman olan ve hepimizin özlemini çektiği keyfi doyasıya yaşayan bu sevimli miniğe biz de afiyet olsun diyoruz.

Kaynak:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4082984/Cat-got-ice-cream-Owner-films-adorable-kitten-lying-feasting-delicious-cone.html

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 4029 kişi izledi