Kediye İşkence Yapan Gençler Özür Diledi

05.01.2017 19:21

Çanakkaleli iki genç yavru bir kediyi koli bandıyla bantlayınca hayvanseverler ayağa kalktı...

Kediyi bantlayarak işkence yapan ve bunu internette paylaşan iki genç kendilerine ait sosyal medya hesaplarından yayınladıkları bir video ile özür dilediler. Gençler paylaştıkları videoda "Yaptığımız büyük şerefsizlikti, geri zekalılıktı, herkesten özür dileriz" ifadelerini kullandılar.

Çanakkale’de bir kediyi koli bandıyla bantlamalarının ardından kaydettikleri videoyu sosyal medyada paylaşan gençler, yine sosyal medya üzerinden yayınladıkları bir başka video ile pişman olduklarını dile getirerek özür dilediler.

Çanakkale’de, bir yavru kediyi koli bandı ile bantlayıp görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşan iki genç, tüm hayvanseverleri ayaklandırmıştı. Suç duyuruları ve ihbarlar üzerine gözaltına alınan iki genç para cezasına çarptırıldı. Videoda bant ile sarıldığı görülen talihsiz kedi ise alınarak sahiplendirildi. Meydana gelen olay ve ardından hızla artan tepkiler üzerine U.G. ve A.E.A isimli gençler, bir özür videosu yayınlayarak pişman olduklarını dile getirdilier. Sosyal medya hesaplarından paylaşılan bu videoda kediyi bantlayanlar, yaptıklarının büyük bir cahillik olduğunu kabul ettiler ve pişman olduklarını belirterek tüm hayvanseverlerden özür dilediler.

https://www.youtube.com/watch?v=oJucYFGteeI

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3787 kişi izledi