Evin Yaşlı Köpeği İçin Rapma İnşa Eden Altın Kalpli Postacı

08.01.2017 20:31

Jeff Kramer isimli postacı, evin yaşlı köpeğinin merdivenleri inip çıkamadığını görünce bir rampa yapmaya karar verdi...

İşini hakkıyla yapan insanları hepimiz çok severiz. Fakat Jeff Kramer isimli bu postacı işini yalnızca hakkıyla yapmakla kalmıyor, postalarını ulaştırdığı evlerde yaşayan tüylü dostlarımızı da önemseyerek meslektaşlarının bir adım ilerisine geçiyor.

Boulder, Colorado’da görev yapmakta olan USPS çalışanı Jeff Kramer, görevi sırasında tanıştığı 14 yaşındaki Tashi isimli köpeğin hayatına ufak da olsa bir güzellik katarak daha önceden hiçbir meslektaşının yapmadığı bir şeyi yapıyor. Postaları almak için her defasında kendisini karşılayan evin yaşlı köpeğinin merdivenlerden inip çıkmakta zorlandığını gören iyi kalpli postacı, sevimli hayvana yardım etmek adına işe koyuluyor. Kramer, boş gününde eve uğrayıp Tashi isimli köpeğe rahatça yürümesi için bir rampa yaparak bir ilke imza atıyor. Boulder DailyCamera isimli internet sitesi bu güzel aileyi ve postacıyı ziyaret ederek bir röportaj gerçekleştirmiş.

Röportajda altın kalpli postacı Kramer bu güzel olayla ilgili olarak, “Tashi’nin uzun ve güzel hayatı olmasını diliyoruz. Çok mutlu bir köpek… Bizim isteğimiz de onun mutlu olması.” yorumunu yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=CR_jwL7O6PY

Kaynak:

https://www.thedodo.com/mailman-builds-dog-ramp-2182779723.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3757 kişi izledi