Bodrumlu Şenol Kaptan Hayatını Kaybetti

10.01.2017 15:06

Terk edilmiş köpeklerin kurtarıcısı Şenol Özbakan geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu...

Daha önceki haberlerimizde kendisini uzun uzun anlatmıştık. Şenol Kaptan sahip çıktığı terk edilmiş köpekleriyle yaşamını sürdüren altın kalpli bir hayvan dostu idi. 82 model minibüsünde çok sevdiği köpek dostları ile Bodrum’a gelen misafirlerin ilgi odağı olan Şenol Özbakan isimli bu güzel insan Aydın’da tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Bodrum’un en çok sevilen simalarından olan Şenol Kaptan hayvanlara olan sonsuz sevgisi ile birçok kişi için örnek teşkil ediyordu.

Golden Çetesi’nin bakıcısı bu güzel insan yoğun bakıma alınmadan evvel bir Chow Chow ve sekiz Golden Retriever cinsi köpeği ile minibüsünde mutlu bir hayat sürdürüyordu. İnsanların ilk önce hevesle ‘satın alıp’ sonrasında barınaklara terk ettiği Golden türü köpeklere sahip çıkan Kaptan, bugüne dek 60’tan fazla köpeği sahiplenerek hayatını bu sevimli canlıların mutluluğuna adamıştı.

Şenol Kaptan’ın en büyük üzüntüsü ise insanların, hayvan dostlarını terk etmek için her zaman kendilerine göre geçerli bir bahanesi olmasıydı. Memleketi İzmir’de toprağa verilen Şenol Özbakan’ın 12 adet Rottweiller ve Golden Retriever türü köpeklerine ise Aylin Schwarz isimli kişi sahip çıktı. Mekanın Cennet olsun güzel insan…
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3837 kişi izledi