Ünlü Psikolog Kedi Evi Kurmak İsterken Hayatını Kaybetti

12.01.2017 12:07

Kedi evi yüzünden komşusuyla tartışan Alper Engeler uğradığı saldırı sonucu hayata gözlerini yumdu...

Psikolog Alper Engeler, sokak kedilerini soğuktan korumak adına yaptığı ‘kedi evini’ kaldırıma bırakmak istediği sırada tartıştığı bir şahıs tarafından öldürüldü. İşlediği cinayet sonrası yakalaranarak göz altına alınan katil Hızır Erdoğan emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Korkunç olay dün akşam saatlerinde Moda’da meydana geldi. Edinilen bilgilere göre 49 yaşındaki ünlü psikolog Alper Engeler Ağabey Sokak’ta bulunan bir kaldırıma kedi evi yerleştirmek isterken bir komşu ile tartışmaya başladı. Sözlü olarak başlayan tartışma daha sonrasında kavgaya dönüştü. Psikolog Engeler tartıştığı kişi tarafından bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan Engeler, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu.

Hayvanlara olan sevgili ile tanınan ünlü psikoloğun yakınları yaşanan korkunç olayla ilgili olarak, “Alper kedileri çok severdi. Kar altında donmasınlar diye onlara tahtadan kedi evi almış. Onu kurmaya çalışırken komşusu ile tartışmaya başlamış ve bıçaklanmış. Bıçaklayan kişi polis ekipleri tarafından göz altına alınmış.” yorumunu yaptı.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3712 kişi izledi