Endonezya Hayvanat Bahçesine Dünyadan Tepki Yağıyor

23.01.2017 15:44

Tutsak ayıların ziyaretçilere yemek için yalvarırken kaydedilen görüntüleri dünyayı ayağa kaldırdı...

Endonezya’da bulunan bir hayvanat bahçesinde nesli tükenme tehlikesi altında olan ayıların kendi dışkılarını yerken ve gelen ziyaretçilerden yemek dilenirken kaydedilen görüntüleri hayvanseverlerin tepkisini çekti. “Hayvanlar Cehennemi” olarak nitelendirilen hayvanat bahçesinin kapatılması adına imza kampanyası başlatıldı.

Al Jazeera Türk televizyonunda yayınlanan haberin ayrıntılarına göre Endonezya‘nın Bandung şehrinde faaliyet gösteren hayvanat bahçesi, hayvanların kötü muameleye uğramaları ve sürekli olarak aç bırakılmaları sebebi ile yoğun tepkilere maruz kalıyor. Son olarak da nesli tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan Malaya ayılarının kendi dışkılarını yiyişlerini ve gelen ziyaretçilere yemek vermeleri için yalvarmalarını ortaya koyan görüntüler, Endonezyalı yetkililere yapılan harekete geçme çağrılarını artırdı.

Hayvanat bahçesine ziyarete giden insanlar, karşılaştıkları cehennemi andıran manzaradan ötürü şaşırdıklarını belirterek, bu hayvan cehenneminin bir an önce kapatılmasını talep ediyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=0TueGp_88-A


Kaynak:


http://www.dailymail.co.uk/news/article-4126938/Skeletal-sun-bears-BEG-food-Indonesian-zoo.html

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3689 kişi izledi