Denizin Ortasında Yüzen Bir Domuz İle Karşılaştılar

25.01.2017 15:01

Domuzun açlık yüzünden yüzmek zorunda kaldığı düşünülüyor...

Muğla’ya bağlı Bodrum ilçesinde tekneleri ile denize açılan balıkçıklar adadan karaya yüzerek geçmeye çalışan bir domuz ile karşılaştılar. Can havli ile yüzen domuzun teknelerine geldiğini fark eden balıkçılar hayvanın kendilerine saldırmasından endişe ederken, yaşadıkları bu sıra dışı anları cep telefonları ile görüntülediler.

Bodrum’da kaptan olarak görev yapan 48 yaşındaki Süleyman Tokat, geçtiğimiz Salı günü günün ilk saatlerinde 3 arkadaşı ile birlikte denize açıldı. Sahilden bir mil kadar ileri gitmelerinin ardından Göltürkbükü açıklarında bulunan Büyükada’ya 300 metre kadar uzaklıkta denizin tam ortasında yüzmeye çalışan bir canlı olduğunu fark ettiler. 4 arkadaş biraz yaklaşmalarının ardından bunun bir domuz olduğunu anladı. Domuzun kendilerine doğru yönelmesi ile korkup motoru çalıştıran Süleyman Tokat ve arkadaşları olay yerinden hızla uzaklaştı. Bu ilginç dakikalar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Gazetecilere açıklama yapan Tokat,” Domuz tekneye doğru hareket etmeye başlayınca heyecanlandık ve tekrar motoru çalıştırdık. Muhtemelen aç kalmıştı ve karaya doğru ilerliyordu.” ifadelerini kullandı.

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 4044 kişi izledi