"Kaybolmadım, Sadece Dolaşıyorum"

26.01.2017 12:26

Gerçek, tasmaya bakınca anlaşıldı...

Tyler Wilson isimli kişi Kentucky’deki evinin civarında başıboş gezinen bir köpek ile karşılaştığında bu sevimli dostun muhtemelen kaybolmuş olabileceğini düşündü. Fakat Dew isimli bu köpek sanıldığı gibi kayıp değildi. Tyler Wilson gerçeği, köpeğin tasmasında yazılı mesajı okuyunca fark etti.

“İsmim Dew. Kaybolmuş değilim. Sadece tek başıma gezinmeyi seviyorum. Lütfen bana eve gitmem gerektiğini söyleyin.” Gezgin Dew’un tasmasında tam olarak bunlar yazıyordu. Köpeğin civarda tanınan bir sima olduğu ise sonradan anlaşıldı.

Dew herkes tarafından tanınan ve sevilen, günün belirli saatlerinde evinin yakınlarında kendi başına gezinmeye çıkan ve yolda gördüğü insan arkadaşlarıyla selamlaşan bir köpekti. Günlük gezintisini bitirmesinin ardından yaşadığı çiftliğe geri dönüyordu. Köpeklerinin kaybolduğunun düşünülmesinden artık bıkan aile de çareyi sevimli dostlarına böyle bir tasma yaptırmakta bulmuştu. Dew’un sahibi ise The Dodo isimli internet sitesine yapmış olduğu açıklama köpeklerinin dolaşmayı ve yeni insanlarla arkadaşlık kurmayı çok sevdiğini, bu sebeple onu kısıtlamak istemediklerini ve bu şekilde bir tasma yaptırdıklarını anlattı.

Kaynak:


http://www.boredpanda.com/man-finds-dog-id-tag-dew-adventures/?_t=1&_f=featured
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar