Rize'de Sevginin Fotoğrafı Çekildi

02.02.2017 14:20

Yeni doğum yapan keçisini sırtında taşıyan Hamdu Sena Bilgin'in fotoğrafı, sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı...

Rize’de yaşayan 11 yaşındaki Hamdu Sena Bilgin isimli küçük kızın, karlarla kaplı dik bir yamaçta, yeni doğum yapan keçisini sırtına alıp, keçinin yavrusunu da köpeğinin sırtındaki okul çantasına koyarak ağıla taşırken kaydedilen görüntüleri herkese örnek oldu.

İkizdere ilçesinin Yağcılar köyünde hayvancılıkla uğraşan Ali Bilgin’in çocukları Ali Rahman ve Hamdu Sena Bilgin, o gün keçilerini ağılan alıp otlatmaya götürmüştü. Hayvanların otlamaya devam ettiği sırada keçilerden bir tanesi doğum yapmaya başladı. Bunun üzerine iki kardeş diğer keçileri ağıla geri götürerek doğum yapan keçiyi olduğu yerde bıraktı. Evden bir okul çantası ve Tomi isimli köpeklerini alan kardeşler doğum yapan keçinin yanına döndü.

Doğum yapan keçisini sırtındaki çantaya koyan Hamdu Sena, yavruyu da köpeğinin sırtına bağladığı çantaya koyarak ağılın yolunu tuttu. Erkek kardeş Ali Rahman Bilgin, cep telefonu kamerası ile çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Paylaşılan bu güzel fotoğraf kısa süre içinde beğeni ve paylaşım rekoru kırdı.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 3959 kişi izledi