Başbakanlık Konutunda Üstünlük Kavgası

06.02.2017 12:47

Fare avcısı Larry'nin başbakanlık konutunda terör estirdiği iddia edildi...

Maliye Bakanı Hammond’ın köpekleri olan Rex ve Oscar, İngiltere’nin yönetildiği yer olan 10 numarada görevli fare avcısı Larry isimli kedi tarafından deyim yerindeyse konutun üst katına hapsedildi.

Londra’nın Downing Caddesindeki 10 numaralı başbakanlık binası, 2011 senesinden bu yana Larry isimli sevimli bir kediciğe ev sahipliği yapıyor. Fakat görevli fareleri yakalamak olan Larry son günlerde işinden ziyade kavgacı kişiliği ile konuşuluyor. Larry daha öncesinde de Dışişleri Bakanlığı konutunun fare avcısı olan Palmerston ile kavga ederken kameralara yakalanmıştı. Bu kez de Larry’nin Maliye Bakanı Philip Hammond’un Dakhund cinsi köpeği Oscar’dan ve Welsh Terrier cinsi köpeği Rex’ten ‘hoşlanmadığı’ iddiaları basına sızdı.

Larry’nin oldukça enerjik ve sinirli bir yapıya sahip olduğunu iddia eden kaynaklar, köpeklerin evin içerisinde özgürce gezemediklerinden yakınırken, bir kavga çıkması halinde Larry’nin köpeklere karşı üstün gelebileceğinden endişe duyduklarını dile getirdi. Bakan Hammond’ın da Oscar ve Rex’in güvenliğinden endişe duyduğu için köpeklerin ev içerisinde gezmelerine izin vermediği belirtildi.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3847 kişi izledi