Çöpleri Karıştıran Köpek Herkesi Şaşırttı

07.02.2017 11:55

Çöpte yiyecek aradığı düşünülen Julie isimli köpek bir yavrunun hayatını kurtardı...

Geçtiğimiz hafta, Brezilya’nın Novo Horizonte kentinde yaşamını sürdüren bir polis memuru, komşusunun köpeğinin büyük bir telaşla çöpü karıştırmakta olduğunu fark etti. İlk bakışta yiyecek aradığı düşünülen Julie isimli köpeğin sonrasında, çok daha önemli bir iş için çöpleri karıştırdığı ortaya çıktı.

Julie isimli köpeğin ağzında ilk olarak ölü bir kedi yavrusu gördüğü sanan polis memuru, daha sonrasında Julie’nin ağzında taşıdığı canlının bir köpek yavrusu olduğunu fark etti. Üstelik bu yavru ölü de değildi! Polis memuru hiç vakit kaybetmeden olayı bir hayvan kurtarma yetkilisine bildirdi. Yetkili Antonio Rodrigues Bored Panda isimli internet sitesine konuyla ilgili olarak, “Yavrunun hali gerçekten çok üzücüydü. Kim, nasıl böyle bir şey yapar?” yorumunu yaptı.

Tedavi için bir kliniğe götürülmek istenen yavruyu, Julie isimli altın kalpli köpek burada da yalnız bırakmak istemedi. Yetkililer Julie’nin sonrasında yavru ile birlikte kliniğe gelmesine müsaade etmek zorunda kaldılar. Tedavisi ve bakımları tamamlanan yavrunun ise anne sütüne ihtiyaç duyduğu ve kısa süre içinde de uygun bir sütanne bulunduğu belirtildi. Tabi Julie bu süreçte de minik yavruyu hiç yalnız bırakmadı… Kurtardığın bu minik can için biz de seni tüm kalbimizle tebrik ediyoruz Julie!

Kaynak:

http://www.boredpanda.com/dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil/

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

alaylılar:)
alaylılar:) 3695 kişi izledi