Ronaldo Hayvanseverlerin Takdirini Kazandı

09.02.2017 11:30

Cristiano Ronaldo maddi sıkıntı çeken bir barınağa imzalı formasını bağışladı...

Real Madrid’in Portekizli yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo maddi sıkıntı çekmekte olan bir hayvan barınağına imzalı formasını hediye etti. Cristiano Ronaldo Portekiz’in Gouveia kentinde yer alan Cantinho Lili isimli barınağın yardım talebini geri çevirmeyerek hayvanseverlerin de takdirini kazandı.

Barınak yetkililerinden her bir hayvanın masrafının 2 bin Euro’ya ulaştığını ve maddi zorluk çektiklerini anlatan bir mektup gelmesi üzerine Ronaldo bu destek talebine kayıtsız kalamayarak formasını gönderdi. Portekiz basınına konuyla ilgili açıklama yapan barınak yetkilisi Liliana Santos, “Basit bir jest gibi görünebilir fakat bizim için çok önemli. Ronaldo’ya tüm kalbimle teşekkür ediyorum.” yorumunu yaptı.

Ronaldo’nun imzalı formayı 2016 senesinde gönderdiği ancak meydana gelen bazı sorunlar sebebiyle formanın bu hafta barınak yetkililerine ulaşmış olduğu belirtildi. Açık artırmada satışa sunulacak olan milyonlarca dolar değerindeki formadan elde edilen gelir hayvanlar yararına kullanılacak.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3716 kişi izledi