Sokaktan Aldım Bir Tane...

10.02.2017 10:28

Sokağa terk edilen Bella ve 6 minik yavrusunun hikayesi...

Sizleri, ailesinin bilinmeyen bir nedenden ötürü taşınmasının ardından kendini sahipsiz bir kedi olarak sokaklarda bulan talihsiz Belle ile tanıştıralım… Sokak hayvanlarına geçici olarak ev sahipliği yapan Langley Animal Protection Society (LAPS) kuruluşundan bir yetkili Bella isimli kedi hakkında, “O çok tatlı ve sıcakkanlı bir kız. Ailesinin onu terk etmesi çok üzücü” diyor.

İlk başlarda sokağa terk edilen Bella’nın karnını, komşuların verdiği yiyeceklerle doyurmak zorunda kaldığı söyleniyor. Ancak Kasım ayının gelmesi ve hava sıcaklıklarının düşmesiyle Bella’nın durumu hakkında endişelenmeye başlayan iyi kalpli komşular, kedinin hamile olduğunu da fark edince bir yardım kuruluşuna haber vermek zorunda kalmışlar. Sonrasında ise Bella sokaktan alınarak Narod isimli kadın tarafından geçici olarak sahiplenilmiş. Narod, bu sevimli kara kız için Beauty and The Beast filmi karakterinden biri olan “Bella” ismini uygun görmüş.

Fakat hikaye burada da sona ermiyor. Bella yılbaşından hemen önce aynı kendisi gibi kapkara 6 bebek dünyaya getirmiş. Kurtarıcıları bebeklerin ufak boylarına rağmen canavar gibi yemek yediklerini söylüyor. Bebekleri annesinden ayırmak istemeyen kurtarıcılar, yavruların da annesi ile birlikte aynı evde kalmalarına karar vermiş.

Kaynak:


http://www.boredpanda.com/stray-pregnant-cat-black-panther-kittens/?cexp_id=1662&cexp_var=1&_f=featured
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3724 kişi izledi