Kobra İle Selfie Çekmek İsterken Hayatından Oldu

11.02.2017 15:45

Hindistanlı genç kurtardığı yılan tarafından sokularak hayatını kaybetti...

Hindistan’da yer alan Mumbai şehrinde yaşayan 25 yaşındaki bir genç, bir kobra ile selfie çekmek istediği sırada kobra tarafından ısırılınca hayatını kaybetti. İngiltere’nin Daily Mirror gazetesinde yer alan haberin ayrıntılarına göre hayatını kaybeden genç, yılan beslemeyi hobi haline getirmiş bir kişiydi. Bunun yanı sıra gencin hayatını boyunca yüzlerce yılanın hayatını kurtarmış olduğu belirtildi.

Mhatre isimli gencin arkadaşlarının ifadelerine göre, arabanın altından çıkardıkları bir yılanın güvenli bir alana alınması gerekiyordu. Yılanı arabanın altından çıkartarak hayatını kurtaran genç, hayvanla fotoğraf çektirmek istediği sırada göğsünden sokuldu. Acilen hastaneye kaldırılan ve 5 gün tedavi altında tutulan genç tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Açıklamada bulunan Resqink Doğal Yaşamı Koruma Derneği Sözcüsü Pawan Sharma, talihsiz gencin bu şekilde yaşamını yitirmesinin çok acı bir olay olduğunu ifade etti. Sharma, bu tür hareketlerin sert ve kesin bir şekilde yasaklanması gerektiğine dikkat çekti.

http://www.mirror.co.uk/news/weird-news/teen-dies-agony-after-trying-9771515?service=responsive
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3860 kişi izledi