O Bir Sincap Fotoğrafçısı

16.02.2017 11:26

Ashley Deskins, evini ziyaret eden sincaplar için özel dekorlar hazırlayarak eğlenceli fotoğraflar çekiyor...

Ashly Deskins bir sabah verandasında, muhtemelen yuvalarından düşmüş oldukları tahmin edilen iki sincapla karşılaştı. Kocası ile hiç vakit kaybetmeden yaralı sincapları bir veteriner kliniğine yetiştirseler de, yaralı sincaplar tüm müdahalelere rağmen ne yazık ki kurtarılamadı. Yaşadığı bu üzücü olaydan çok etkilenen Ashly Deskins, o günden sonra minik sincaplara farklı bir ilgi duymaya başladı.

Sincapların günlük yaşamlarını incelemeye başlayan Kaliforniyalı fotoğrafçı, onlar için çeşitli arka planlar hazırlayarak sincapları fotoğraflamaya karar verdi. Denkins, sincaplarla birlikte yaptığı bu ilginç çalışma hakkında, “İlk önce birkaç ufak dekorla başladım. Daha sonrasında ise bu dekorlar gelişti. Sincapları gözlemleyerek hangi zeminler üzerinde rahat ettiklerini daha kolay anlamaya başladım.” ifadelerini kullandı.

Denkins’in bu çalışmaları herkes tarafından beğenilmeye devam ediyor. Amerika’da insanlar tarafından çok sevilen minik sincaplar Super Bowl partilerine katılıyor, hatta başkan seçimlerinde oy dahi kullanıyorlar.

Kaynak:

http://www.boredpanda.com/squirrel-parties-ashly-deskins-photography/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3591 kişi izledi