Ölecek Denen Jay-Z'nin Mucizelerle Dolu Hikayesi

17.02.2017 10:03

"Yardıma muhtaç bir canlı gördüğünüzde asla sırtınızı dönmeyin. Belki de bu sizin en büyük sınavınızdır..."

Sizleri, oldukça sıra dışı bir hikayesi ve ağzının içine bir türlü sokamadığı dili ile gönüllere taht kurmuş Jay-Z isimli Chihuahua ile tanıştıralım. Kendisi eski bir barınak sakini… Jaz-Z, barınakta yaşarken o kadar hasta ve bitkin bir haldeymiş ki, hiç kimse o günlerde bir haftadan fazla yaşayacağını düşünmüyormuş. Fakat bir gün beklenmeyen bir mucize olmuş ve Heather Hayes isimli bir kadın bu hasta ve yorgun köpekçiği sahiplenmeye karar vermiş. O günden sonra da ölecek gözüyle bakılan Jay-Z’nin yaşamı kimsenin tahmin edemeyeceği bir şekilde değişmiş.

Jay-Z’nin insan dostu minik köpeği ile ilk tanışmaları hakkında, “O kadar hastaydı ki barınak görevlileri onun sahiplendirilmesinin doğru olup olmadığına karar veremiyorlardı.” diyor. Her ne kadar barınak görevlileri köpeği kadına vermekte tereddüt etmiş olsalar da, iyi kalpli kadın bu minik candan vazgeçmemiş ve “Yalnızca bir gece misafirim olsun…” diyerek minik Jay-Z’yi evine getirmiş.

Bugün, ölecek gözüyle bakılan miniğin eve gelişinin ardından tamı tamına 4 sene geçmiş! Ve o şuan ailesi ve diğer köpek arkadaşları ile sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmeye devam ediyor. Jay-Z’nin inanılmaz hikayesi bizlere hiçbir canlıdan vazgeçmemiz gerektiğini ve ne durumda olurlarsa olsun onları sevmemiz gerektiğini en güzel şekilde gösteriyor…

Kaynak:

http://www.boredpanda.com/woman-brings-home-senior-dog-24-hours-jay-z/

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3812 kişi izledi