"Benden Vazgeçme"

18.02.2017 12:20

Veteriner hekimler tarafından uyutulmak istenen minik Nubby'nin kurtuluş hikayesi...

Hayvanlar hayata tutunma hikayeleri ile gerçekten de her geçen gün daha fazla insana ilham ve cesaret vermeye devam ediyorlar. Bu sefer de sizleri, ön ayakları olmadan doğan ve veteriner hekimler tarafından uyutulmak istenen Nubby isimli sevimli dost ile tanıştırmak istedik. Kurtarıcısı ve insan dostu, “Kardeşleri onu iteleyip duruyorlardı. Onların arasında kalsaydı muhtemelen yok olup gidecekti.” diyor.

Nubby eve getirildiğinde henüz daha yeni doğmuş bir bebekmiş. Zaman içerisinde ilk önce gözleri açılmış, daha sonra kulakları gelişmiş ve 16 günün ardından Nubby artık görebilen, koku alabilen ve sesleri algılayabilen muhteşem bir köpek haline gelmiş. Ancak bir süre sonra ailesi onun süt içmekte zorlandığını fark edince yemek borusunda bir rahatsızlığı olduğu teşhis edilmiş. Tedavisine yeniden başlanan Nubby yaşadığı tüm zorluklara rağmen hayatı ve insanları sevmekten asla vazgeçmiyor. Koruyucu ailesi onu gün aşırı evlerine alıyorlar ve burada yapmayı en çok sevdikleri şey tahmin edersiniz ki oyun oynayıp, sarılmak…

Koruyucu ailesi de, minik köpeklerinin başına ne gelirse gelsin asla ondan vazgeçmeyeceklerini ve onun sağlığı için savaşacaklarını söylüyorlar. Umarız çok uzun ve mutluluk dolu bir ömrün olur minik Nubby!

https://www.facebook.com/nubbydogrules/videos/1846618895590096/


Kaynak:


http://www.boredpanda.com/puppy-without-front-legs-nubby/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3841 kişi izledi