Siber Zorbalar Yine İş Başında!

19.02.2017 11:49

Günümüzde kuşlar bile bu zorbalık karşısında çaresiz...

Yaşadığımız internet çağından hepimiz sanal zorbalardan yakınmaya devam ediyoruz. Hatta geçtiğimiz hafta içinde görüntüleri yayınlanan bu masum minik kuş bile sanal zorbalardan nasibini almış durumda… Neyse ki insan dostu durumu kısa sürede fark edip önlemlerini almış. Hatta soğukkanlılığını korumayı başararak durumun görüntülerini de kaydetmeyi unutmamış. Kendisi bu şekilde sanal zorbalığa maruz kalan diğer masum kuşlara da dikkat çekerek önlem alınmasını istemiş…

Dikkat: Eğer siz de bir kuş sahibiyseniz ve sizin de kuşunuz internette fazlaca zaman geçiriyorsa ilk olarak onu karşınıza alıp internetteki tehlikeler hakkında uyarıcı bir konuşma yapmayı unutmayın. Kuşların hassas ve narin varlıklar olduğunu ve çoğu zaman kendilerini kötü kalpli insanlara karşı koruyamadıklarını unutmayın. Onların sizin sorumluluğunuzda olduğunu da aklınızdan çıkarmayın.

Şaka bir yana siber zorbalar gerçekten de bu günlerde insanlığın, özellikle de yetişme çağında olan gençlerin baş belası. Bu minik kuşun sahibi de bu duruma dikkat çekmek için minik kuşuyla birlikte bir mizansen yaratmış. Çok da güzel olmuş… : )

Kaynak:


http://www.boredpanda.com/orange-birds-cyberbullying/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi egitilir mi? :)
kedi egitilir mi? :) 3461 kişi izledi