Minik Jamie Annesinin Elini Tutmadan Uyuyamıyor

19.02.2017 16:04

13 yaşındaki yaşlı kedi son günlerdeki mutluluğunu annesine borçlu...

Fotoğrafta görmüş olduğunuz minik yavrunun ismi Jamie ve bir önceki sahibi taşındığı için kendisini bir barınağa terk etmek zorunda kalmış. Barınağa geldiğinde Jamie, soğuk algınlığı, diş çürükleri ve böbrek rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın pençesindeymiş. Ancak barınak görevlileri kendisine gerekli tedaviyi sağlayarak iyileşmesine yardım etmişler. Jamie iyileşmesine iyileşmiş fakat yine de barınaktaki dostlarının, yaşı dolayısıyla Jamie’nin sahiplenileceğine dair hiç umudu yokmuş.

Sonra bir gün bir mucize olmuş ve iyi kalpli bir kadın barınağı ziyaret ederek kendisine barınaktan bir arkadaş edinmek istediğini söylemiş. Sarah Dempsey isimli bu altın kalpli kadın eve geldiklerinde Jamie’nin kendisini bir an olsun yalnız bırakmadığını ve sürekli ona sarılmak istediğini söylüyor. Bunun yanı sıra Jamie, insan dostu ile konuşarak dertleşmeyi de çok seviyormuş.

Fakat Sarah, hikayenin en güzel kısmının, minik kedisinin kendisinin eline tutmadan uyuyamayışı olduğunu söylüyor. Sarah, Jamie ile her gece el ele uyuduklarını, elini çekmeye kalktığında Jamie’nin hemen uyandığını ve yeniden elini tutmak istediğini anlatıyor. Kısa bir sürede aralarında bu denli güçlü bir bağ oluşan bu ikiliye biz de ömür boyu el ele mutluluklar diliyoruz…

Kaynak:


http://www.boredpanda.com/adopted-senior-cat-wants-holds-hands-jamie/


CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3861 kişi izledi