Köpeğim Olmadan Asla!

27.02.2017 16:52

Bebek bekleyen bu çifte köpeklerinden kurtulmaları söylenmişti, bakın onlar buna nasıl bir cevap verdiler...

Köpek sahibi çift Sanjana Madappa ve Aditya Raheja bebek beklediklerini öğrendiklerinde, herkesin onlara yapmasını söylediği ya da yapmalarını beklediği şeylerden bambaşka bir yol izlediler. “Ailem, arkadaşlarım hatta doktorum bile bana bebeğimin öncelik olacağını ve köpeğimden kurtulmam gerektiğini söylemişlerdi.,” diye anlatıyor Sanjana Buzzfeed okurlarına. Bu tavsiye çok üzücü olmuş bu genç kadın için ve bunu kabullenememiş. “İnsanlar bir bebeği bu dünyaya getirirken nasıl oluyor da bir diğerini evden atabiliyorlar, anlamıyorum.” Birbirine aşık bu Bangalore Hindistanlı çiftimiz de tavsiyelere karşılık insan bebeklerinin gelişini tüylü diğer bebekleriyle kutlamaya karar veriyorlar. Doğum öncesi çekilen aile fotoğrafına onları da dahil ederek evcil hayvanların da ailenin bir parçası olduğunu herkese gösteriyorlar.

Çiftimiz iki sene evvel evlenmiş. Aditya bir gayrimenkul gelişim uzmanı ve eşi Sanjana da hayvan hakları derneği CUPA’da çalışıyor. İşinin doğası gereği bu çift için birçok köpeği büyütmek hatalarının bir parçası olmuş.

Oğulları Ayan, fotoğraf çekiminden bir hafta sonra doğmuş. “Adeta mantıksızlık boyutunda zorluklarla dolu bir hamilelik geçirdim… evimin sınırları içine sıkışıp kalmak mecburiyetindeydim. Köpeklerime bakım vermek, hamileliğim, eşim, bebeğim ya da durumum için öfkelenmemi ve üzülmemi engelledi.”
 
Kaynak: 


http://www.boredpanda.com/pregnant-couple-dogs-photoshoot/

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 3871 kişi izledi