Morgan Hayallerini Gerçekleştirmeye Devam Ediyor

01.03.2017 16:17

18 yaşındaki kurtarma köpeği hayal listesindeki her şeyi yaptı – artık eskisinden bile daha canlı...

Yaşlı Dachshund Morgan sahibi vefat ettikten sonra kendisini hayvan barınağında bulmuş. Kendisi de 18 yaşında olduğu için Senior Paws Sanctuary (Yaşlı Patiler Barınağı) aranmış ve onun için yardım talep edilmiş. “Bizi arayıp yaşlı ve sahiplenilmesi imkânsız olan bir köpeğin geldiği konusunda bilgilendirdiler.” Diye anlatıyor Kate Reidy, Morgan’ın koruyucu annesi. Morgan Reidy ve onun 10 yaşındaki köpeği Charlie ile yaşamaya gittiğinde yeni ailesi onun yaşı sebebiyle biraz yavaş bir köpek olacağını sanmışlar – ama Morgan’ı tutabilene aşk olsun!

“Şakalaşırken hep Morgan’da Benjamin Button hastalığı olduğunu söylüyorum. Ona baktığım son bir yıl içinde daha etkin, hayat dolu bir köpek oldu ve kişiliği bile daha da olgunlaştı. “diyor Reidy.

Onun yaşam sevincinden etkilenen Reidy köpeği için bir hayal listesi yapmak istemiş. Şimdiye kadar Morgan bir uçağa binmiş, bir yüzbaşı ile tanışmış ve yardımcı şerif olmuş, baseball maçına gitmiş, Noel Baba’yla fotoğraf çektirmiş, kumsalda koşmanın tadını çıkarmış, bir motosikletin üzerinde seyahat etmiş ve hatta bir yoga dersine katılmış. Üstelik yaklaşan 19’uncu doğum günü için sizin de ona 1413 Caywood Circle South, Lehigh, FL, 33936 USA adresinden bir kart atmanızı istiyor. Bu kartı atıp köpekçiğin hayal listesini tamamlamasına yardım etmek ister misiniz?
 
Kaynak: 


http://www.boredpanda.com/senior-rescue-dog-bucket-list-morgan/

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar