Güzelliği Kusurlarında Gizli

03.03.2017 16:51

Kimsenin istemediği, mükemmelliği kusurlarında gizli köpek Picasso’yla tanışın...

Picasso’yla tanışın: Çenesi eğri bir köpek olan Picasso kardeşi Pablo ile birlikte bir barınağa terk edilmişti ve iğneyle uyutularak öldürülmesi kesinleşmişti. İki kardeş merdiven altı köpek yetiştiriciliği yapan birinin eline doğmuşlar; bu adam Picasso hariç o batında doğan bütün yavruları satmayı başarmış; ancak yüzündeki belirgin kusuru nedeniyle Picasso elinde kalmış. Bir barınağa terk edilen Picasso kısa süre sonra kardeşi Pablo ile karşılaşmış; çünkü Pablo’yu alan aile bir köpek sahibi olmaktan vazgeçmişler. Uyutularak öldürülmeden evvel iki kardeşin de pek az vakti kalmış.

Luvable Köpek Kurtarma ekibi işte bu noktada devreye girmiş. “Barınaktakilere öylesine hiç farklı görünümlü ya da engelli bir köpek olup olmadığını sormuştum” diyor Luvable Köpek Kurtarma’nın yöneticisi Liesl Wilhardt. “[Bana] Picasso’nun barınağa girişte çekilen fotoğrafı gösterildi. Bir köpek yatağına öylece kıvrılmıştı ve çok ama çok üzgün görünüyordu. Yüzündeki eğrilik insanı çarpıyordu ama gözeleri çok yumuşak ve iyilikle doluydu. Benim için ilk görüşte aşk gibi bir şeydi!”

Luvable iki kardeşi de alıp birlikte yuvalandıracaklar, tabii Picasso ağzının tavanına bastıran dişi için ameliyattan çıkıp iyileşir iyileşmez.

Kaynak: 


http://www.boredpanda.com/twisted-jaw-dog-picasso/?cexp_id=1982&cexp_var=2&_f=featured

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

alaylılar:)
alaylılar:) 3657 kişi izledi