Bir İnsanlık Ayıbı Daha

04.03.2017 14:06

Bahama’nın yüzen domuzları, turistler onlara alkol verdiği için ölü halde bulundu...

Meşhur Bahama yüzen domuzlarının 22’sinden 7’sinin, turistler tarafından içki içirildikleri için öldükleri bildirildi. Domuzların bakıcılarından Wayde Nixon, The Nassau Guardian’a açıklama yaptı: “Domuzlara yanlış gıdalar verilmiş. Neredeyse 30 senedir domuzlarımız var burada, daha önce bu durum hiç başımıza gelmemişti. Şimdilerde gelen turistler ipin ucunu iyice kaçırdı – domuzlara bira, rom içiriyorlar, sırtlarına binip onları sürmeye çalışıyorlar, her türlü şeyi yapıyorlar.”

“Domuz ailesi, turistler ve medya tarafından “çok sevimli” bulunuyorlar ve zaman içinde çok popüler oldular.” diyor Bahamalar Turizm Bakanlığı internet sitesi. “Kum plajlarla özgürce yaşıyorlar. Buradaki domuzlar aslında evcilleştirilmedikleri halde inanılmaz dost canlısı hayvanlar, onlara yiyecek getiren turistleri karşılamak için badem ağaçlarının gölgelerinden koşarak yanlarına gidiyorlar.”

Ne yazık ki, bu son üzücü olaydan sonra bazı düzenlemeler yapılması gerekecek. Ülkenin Deniz Ürünleri ve Tarım Bakanı V Alfred Gray artık bundan sonra “insanlar domuzların fotoğraflarını çekip onların yüzüşlerini izleyebilecekler, ancak domuzları beslemek yasaklandı” açıklamasını yaptı.
 
Kaynak: 


http://www.boredpanda.com/swimming-pigs-dead-tourist-alcohol-bahamas/

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3707 kişi izledi