Onlardan Öğrenecek Hala Çok Şeyimiz Var

03.04.2017 15:11

Minyatür inek Moonpie, köpek dostları ile yeni yuvasında çok mutlu...

12 köpek ile yaşamını sürdüren ve onlardan biri olduğunu düşünen Moonpie isimli minyatür inek dostumuz ile tanışın… Kendisi çiftlik hayvanı pazarında satışa çıkarılmış olduğu sırada Rocky Ridge Refuge Barınağı’nın kurucusu olan Janice Wolf’un bir arkadaşı tarafından fark edilmiş. Minik ineğimiz buradan alınarak daha mutlu yaşayacağı barınağa götürülmüş fakat çok küçük ve zayıf olmasından ötürü diğer ineklerle aynı yerde yaşamasının doğru olmayacağına karar verilmiş. Ardından Moonpie, barınağın kurucusu Janice’in odasında kalmaya başlamış ve bu sırada da evdeki köpeklerle yakın bir arkadaşlık kurmuş.

Janice, The Dodo adlı internet sitesine yapmış olduğu açıklamada Moonpie’ın evdeki köpekleri arkadaşı olarak kabul ettiğini söylüyor. İyi kalpli barınak sahibi, bu yaştaki hayvanların dış dünyaları ile ilgili pek fazla bilgi sahibi olmamalarından gördükleri her şeyi kabul edip kucakladıklarını belirtiyor.

Moonpie’ın evde yaşayan köpekler arasından en sevdiği arkadaşı ise kulaları duymayan Spackle isimli Bull Terrier’miş. Her şeyi birlikte yapan ikili birbirlerinden bir an olsun ayrılmıyorlarmış. Biz de Moonpie’a yeni yuvasında, çok sevdiği dostlarıyla uzun ve mutlu bir ömür diliyoruz.

Kaynak:


http://www.boredpanda.com/miniature-rescue-cow-dogs-moonpie/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar