Bu şehrin insanları evcil ayı besliyor

17.05.2014 16:03

Rusya'da kameralara yansıyan ayıların görüntüleri şehir sakinlerini ve görenleri hayrete düşürdü.

Rusya'da kameralara yansıyan ayıların görüntüleri kent sakinlerini ve görenleri şoke etti.

Normal şartlarda evcil hayvan olarak köpek ya da kedi besleyenler hayvan severler Rusya'da kameralara yansıyan görüntüler sonunda şaşkına döndüler. 

Rusya'nın güneyinde kameralara takılan görüntüler kent sakinlerini ve görenleri şoke edecek türdendi. Rusya'da bulunan karla kaplı bir parkta bir grup insanın sabah yürüyüşü için ellerine zincirle bağlı olan ayıları parkın içinde gezdirmeleri görenleri şoke etti.

Sabah işe gitmek için evlerinden dışarıya çıkan mahalle sakinleri karlar üzerinde zincirle gezdirilen boz ayıları görünce bazıları şaşkınlığını gizleyemedi bazıları da saldırıya uğrama riskinden dolayı yollarını değiştirdi.

Vahşi boz ayıların bu mevsimde kış uykusunda olmaları gerekirken tasma ile parkta dolaştırılan ayıların uyanık olması şaşkınlık yaratırken Rusya'da yaşanan iki aylık sıcak havadan dolayı ayıların aktif bir şekilde dolaşabildiği iddia edilidi.

Etraftakilerin şaşkın bakışlarına aldırış etmeden ayılarını dolaştıran grup bir süre sonra evlerine doğru yola koyuldu. Rusya'da ayılar güç sembolü olarak görülüyor. Bu vahşi hayvanların arada sırada kış mevsimde kasabalara ve kentlere indiğine rastlandığı fakat bu hadiseye konu olan ayılara bir kısım insanlar tarafından özel olarak evcil hayvan şeklinde bakıldığı iddia edildi. 

Ref: internethaber.com

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3737 kişi izledi